Montaż klimatyzacji w domu, biurze, firmie? Znamy się na tym!

Instalacja rozbudowanego systemu klimatyzacyjnego MULTI w biurze? Nie ma sprawy! Klimatyzacja kanałowa, kasetonowa, podsufitowa? Jesteśmy w swoim żywiole. Nietypowy montaż jednostek zewnętrznych, na dachach, ścianach budynków bez balkonów? Wchodzimy w to! A może prosty montaż ze agregatem na balkonie Twojego mieszkania?

 

Chcesz mieć spokój przez długie lata? Montaż powierz fachowcom

Co roku realizujemy kilkaset zleceń montażu klimatyzacji w całej Polsce. Jeżeli nam zaufasz, wybierzemy dla Ciebie urządzenia, zaproponujemy optymalny przebieg instalacji. Ty decydujesz. My montujemy. A potem dbamy o to, żeby wszytko działało dzięki naszemu doświadczeniu w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych wielu producentów

Zamów klimatyzację z montażem i zapłać niższy podatek VAT

Jeżeli zamówisz klimatyzację (np. ścienną, kanałową, podsufitową) na cel niekomercyjny jako osoba fizyczna razem z montażem w naszej firmie, to za urządzenie i montaż zapłacisz niższy, 8-procentowy VAT. To się naprawdę opłaca!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę, jaką mamy dla Ciebie!

Jeżeli planujesz montaż klimatyzacji w swoim domu, firmie, sklepie czy biurze, nasi specjaliści przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jeżeli potrzebujesz konsultacji telefonicznej, nie zapomnij wpisać do formularza numeru telefonu

Wypełnij formularz kontaktowy!

Gdziekolwiek jesteś - dojedziemy do Ciebie i zamontujemy

Jeżeli tylko nie mieszkasz na Księżycu, jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać i fachowo zamontować klimatyzację. Jeżeli obawiasz się, że mieszkasz za daleko - skontaktuj się z nami i pozwól przygotować ofertę dla Ciebie. Jesteśmy konkurencyjni!